Hocam.Com Nedir?

1 dakika


27
8 Paylaşım, 27 Beğeni
Hocam.Com nedir ?

Bir site düşünün, tüm üniversiteleri kapsayan. İnsanların birbirleri ile sosyal olarak paylaşmalarını sağlayan bir site. Tabii bu siteye üye olmak o kadar da kolay değil ? Neden ? Bir çok üniversitenin hocalarının, asitanlarının numaraları bu sitede yazılı. İnsanlara kolayca ulaşabiliyorsunuz. Site yönetimi de ona göre bir önlem almak zorunda.  

Ekşi sözlükteki bir yoruma bakalım :

sitede hicbir $ekilde ogrenci numaralari, ve bu numaralarin kar$iligi olan ki$ilerin ozel bilgilerine nereden ula$ildigina dair bilgi bulunmamasi du$undurucu. odtu’yu bildigim kadariyla da bu bilgilerin oyle bilgi i$lem’den printer ciktisiyla edinildigini zannetmiyorum. ki “yapan eden” $ahsin gecmi$ini izleyince de aklimda parlak lambalar yanivermiyor.
bir de evlere $enlik bir ozellik var, henuz siteye kayit olmami$ ki$ilerin fotografi elinizde varsa “bende abdurrahman’in fotografi var!” linkine basarak yollayabiliyorsunuz. bakalim sagdan soldan ne zaman fotograf yagacak ba$kalari adina, ya da kayit yaptirmami$ biri kendi rizasi dahilinde olmayan bir duruma kafa mi sallayacak?
ha yok, biz bunlarin hepsini hesapladik, bak $oyle iznim var, boyle bir sistemim var kimse senin fotografin yerine guanaco fotografi koyamaz, birisi ba$kasinin fotosunu koymak isterse sahibinin mailine mesaj gidip onay gerektirir vs. gibi cali$malari varsa siteye koysaymi$ hazretleri.
aksi takdirde boyle bir siteye de reklam verene $a$acagimi belirtir, siteden bir kullanici yorumuyla entryme son veririm.

Başka bir yorum :

ızla yayılan yonja benzeri odtülü sitesi. odtum.net in varisi. 

Eğer sende bu kaliteli platformda yerini almak istiyorsan :

Bütün üniversite kampüslerinitek bir çatı altında topladık!Hocam, sadece üniversite öğrencilerinin üye olabildiği Türkiye’nin tek sosyal ağıdır.Hocam’a her gün belirli ve sınırlı sayıda yeni üyelik kabul edilmektedir.Sen de hocam’a üye olmak ve binlerce üniversite öğrencisinin arasına katılmak istiyorsan, vakit kaybetmeden aşağıdaki bağlantıya tıkla! 

http://www.hocam.com


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

27
8 Paylaşım, 27 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Oha Oha
0
Oha

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın