Haftanın Gezilesi Siteleri – 1

2 dakika


42
1 Yorum, 9 Paylaşım, 42 Beğeni

Herkes bu şekilde siteleri belirliyor. Ve siteler birbirleri arasında daha iyi iletişim kuruyorlar. Sosyofikir.Com olarakta bu şekilde kaliteli siteleri sizlere paylaşmak, bir nebze olsun yardımcı olmak amacı ile haftanın gezilesi siteleri başlığı altında yeni bir kategori açıyoruz. Umarım kaliteli siteleri sizlerle paylaşmış olacağız.

1. furkanozden.net


Furkan Ozden’in kişisel sitesi. Aslında bu siteyi çok uzun zamandır takip ediyoruz. Gerçekten de bu kadar kaliteli paylaşımların yapıldığı ender sitelerden biri. Blogger, Sosyal Medya, Dünyaca ünlü dizilerin tanıtımları, yorumların bulunduğu bir bilgi yuvasından bahsediyorum. Gerçektende kaliteli blogardan birisidir. Bu haftaki gezilesi sitelerimizden ilki furkanozden.net

2. Androidhaber.org

Androidhaber.org kendi site tarzlarının aksine android haberlerini, uygulamalarını okurlarınla paylaşırken, sade tasarımı ile gerçekten kullanıcı dostu arayüzü ile okuyucuya, takipçisine yardımcı oluyor. İnternet dünyasında bir çok site var androidhaber gibi ama bu sitede en önemli konu sitenin gerçekten kullanıcı odaklı olması 
3. Sinanulgen.com
Kişisel diğer sitelerin yine okunası olanlarındandır. Sitesinin sağ üst kısmında bulunan “BU BLOGA REKLAM ALINMAMAKTADIR.” cümlesi blogun asıl sloganına destek verir. Amaç sadece içten gelen düşünceleri okurlar ile paylaşılmasıdır. Ve Sinan bunu gerçekten de iyi başarıyor. Sizde hayatla ilgili felsefik görüşleri paylaşmak, okumak isterseniz siteyi ziyaret edebilirsiniz.
4. Suskumru.com

Gerçekten de nükteli bir alan adına sahip olan suskumru sitesinde çok fazla konuya yer veriyor. Sade tasarımı ile yine kullanıcı odaklı bir site olma ünvanını taşıyor. Ayrıca sivri kalem kategorisi ile hiciv örneği veren site gerçekten de kaliteli bir site olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bizde bu siteyi bu haftaki sitelerimiz arasına alıyoruz.

5. Webeyn.com

Sloganından da anlaşılacağı gibi Web’in beyni olarak adlandırılan site gerçekten de kaliteli bir blog. Dünya’nın en büyük  internet dizini olan DMOZ’da da yer alan bu site gerçekten de kalitesini, ispatlamış belirli Türk sitelerindendir. Sloganı Bilişim Doğamızda Var olan bu site sloganına uyum sağlayarak bilişim ile ilgili bilgilere sahip olabilirsiniz.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

42
1 Yorum, 9 Paylaşım, 42 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
6
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
6
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
5
Muhteşem
Şaşırdım Şaşırdım
4
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
4
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
3
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
2
Kızdım
Oha Oha
6
Oha
sosyofikir
Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Blog serüvenim yaklaşık 8 sene önce başladı. Hala o eski heyecanımı taşımaktayım. Amacım sizler için kaliteli, özgün ve sıkıcı olmayan kullanıcı tabanlı bir site hazırlamaktır. Teşekkür ederim. Bana her türlü konuda ulaşabilirsiniz. admin@sosyofikir.com

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İçlerinde düzenli olarak takip ettiğim Çağrı kardeşimizin Suskumru sitesi var. Kişisel siteden ziyade arada paylaştıkları ilginç bilgiler hoşuma gidiyor benim.

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın