İllüminati Ve Gerçek Gerçekler..

4 dakika


47
17 Paylaşım, 47 Beğeni

illümünati      Türkiye’de pek sevilmez Rammstein. Neden mi ? Bu soruyu sormazsınız biliyorum metalciler işte efendim bunlar kötü insanlar falan bu sözler bir müzik türüne yapılacak en kötü şeydir bence. O yüzden gelelim bu adamların bir reklamına haa ondan önce bir de şu illümünati muhabbeti var onu geçmeden edemeyiz. Nedir Yau Bu İllümünati ?
Aydınlığın, gerçekçiliğin ve bilginin öncüsü, İllüminati!
“İllüminati, ”Aydınlanmış Olanlar” anlamına gelmektedir. Topluluğun kuruluş amacı cehaletle, baskıcılıkla ve kilisenin dogmalarıyla mücadele etmektir.” diyor vikipedi. Biraz da sağdan soldan gelen, kulaktan dolma bilgilerle tarikat oluyor, cemaat oluyor, gizli örgüt oluyor. Asıl amacı terördür, siyasettir, paradır deniliyor. İnsanların beyinlerini yıkadığı bile söyleniyor.
İşte tam bu noktada İllüminati devreye giriyor. İnsanların inançlarını kullanarak, gerek varolmayan güçlere, gerek varolan somut şeyleri değiştirerek yalan dolan teoriler üreten toplumun karşısında dimdik duruyor. Kandırılan, yobazlaştırılan cahil bir toplum istemeyen, herkesin gözünün açık olduğu, kendi fikirlerinin ve görüşlerinin olduğu, güçlü bir oluşum istiyor.
Youtube’de bakıyorumda millet ne çok şey biliyormuş yav. Afedersiniz şimdi bir tane matematik problemini yapamayan adam orada illümünati’nin tarihini açıklıyor bilmemne yani sen bununla ilgili ne biliyorsun ? Ne demekmiş hiç araştırdın mı ? Hayır internete yazan ilk siteye tıkladın ki keza gel deneyelim googledan aradım tıklayın buraya bakın işte illümünati nereye gidiyor ne demekmiş direkt olarak araştıtrıldığı zaman tıklayın farkında mısınız insanlar boş işlerle uğraştırılıyor. Aslında illümünatiyi kendiniz düşüncenizde çok komplike bir durum haline getirmişsiniz.

Hiç bunu düşünmediniz mi ? Bence mantıklı neden mi ? Çünkü bakın daha önemli sorunlarımız varken mesela okumak daha çok okumak bulunduğumuz durum Türkiye’nin gelişmesini daha çok ilerlemesini sağlamak Türk Gençliği’ne emanettir. Bu yüzden bu tip safsataları bırakalım diyorken aslında bunun yanlış bir şey olduğunu ve ya doğru bir şey olduğunu söylemiyorum. Nedir söylediğim ?

İllümünati topluluğu’nun kurucusu
 Söylediğim bu tip oluşumlar ki buna göz, tavşan, piramit ve benzeri simgelerle tarif edildiği söylenir ben bunların gerçekten bu kadar da büyük bir oluşum nedir yani bu  ? Sizce aslında bu şu gibi bir şey değil mi ? Mesela Nike , Adidas … Veya başka bir marka ne fark eder farkında mısınzı illümünati’yi marka yaptık tüm dünya olarak. Bakın…

Simgeler değil sadece olay. Ağızdan çıkan sözlerde önemlidir. Paranın sahibi insanların kölesi olmak, fikirlerinizi onların yönetmesine izin vermek… Fight Club’ı kimse 1 kez izlememiştir. Hayranlıkla izlediğimiz o sahnelerde neler yatıyor aslında…?

Herşeyden önce korkmayı bırakıp, bir gün öleceğini kabul etmek zorundasın… Sadece herşeyini kaybettikten sonra özgür kalabilirsin…

ya da
Bütün bir nesil benzin pompalıyor… Garsonluk yapıyor… Ya da beyaz yakalı köle olmuş… Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok! Ne büyük savaş yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim en büyük buhranımız, hayatlarımız! Televizyonla büyürken, milyoner film yıldızı ya da rock star olacağımızı sandık… Ama olmayacağız! Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ve bu yüzden çok kızgınız!

                         Çeşitli İllümünati tanımları…
Dünyayı 10 kişi yönetiyor ve bu 10 kişinin 300 kadar alt kadrosu verilen emirleri uyguluyorlar. İlluminati adı verilen bu çetenin hedef başkenti Kudüs olan tek bir dünya devleti kurmak. Bugüne kadar çeşitli komplo teorileri içeren bir çok kitap yayınlandı. İlluminati, bu alanda yayınlanan hiçbir esere benzemiyor. Kitaptaki iddialar o kadar ilginç ki, neye inanıp, neye inanamayacağınızı şaşırıyorsunuz. İlluminati, 1575’te ispanya’da bulunan ve özellikle ruhani kudret sahibi olduklarını iddia eden bir dini parti veya bu partinin üyelerine verilen isim. Yazar Texe Marrs, “Süper zenginlerin yönettiği bir Dünya Komplosu”ndan bahsettiği kitabında, dünyaya hakim olan bu güce bu adı uygun görmüş. Kitabın satırları arasına gömüldükçe ve sayfalar arasında ilerledikçe inanması güç iddialarla karşılaşıyorsunuz.

falan falan bu yüzden bunları geçip şu kliplere bir göz atalım..
daha çok uzatılabilecek bir konu ama anladığınızı sanıyorum. Aslında bende bu yazıyı yazarken aslında illümünati’nin ki Rammstein’in bu klibini izlediğimde bir daha birdaha izledim. Yani aslında bazı şeyler yani sublimninal m ne diyorlar işte bu tip olaylarla gerçekten de büüyk bir izleyici kiltlesi yakalıyorlar bu doğru fakat bunun insanlara hikm edeceği… Bilmiyorum ama aslında bakın şimdi aklıma geldi marka çılgınlığı bu yüzden mi acaba ? Hangi ayakkabı ? Hangi pantalon ? vb..illümünati

 Yazımı yazarken yararlandığım kaynaklar
http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0lluminati
http://www.incisozluk.net/2011/07/illuminati-nedir-ne-degildir-yazi-dizisi-bolum-1/

 

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

47
17 Paylaşım, 47 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Oha Oha
0
Oha

11 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İllüminati sorun değil hatta gizemli geliyor sorun İllüminatici kesimin masa bacaklarını siyonislerin oluşturmasıonlarında bakış açısını en güzel shakespeare merchant of venice de bulmak mümkün tabi bakıpta görebilene

  2. Koskoca dünyada yaşamayı öğrenemedik.Hep bir zulüm, hep kötülük. Yaşamak, adam gibi yaşamak, mutlu olmak o kadar kolayken hep savaş, içten pazarlıklı rezil bir hayatı reva görüyoruz kendimize

  3. Bu yani illuminati oldukça kapsamlı ve derinlemesine bir konu, google'a illuminati kelimesini tersten yazın ( itanimulli ) USA gizli servisinin sitesi ilk sayfada çıkıyor… gibi gibi gibi. Teşekkürler admin emeğine sağlık.

  4. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Ancak bana kalırsa türk insanı bu illuminati olayını gözünde çok büyütüyor artık. Her yer illuminati, her yer üçgenler, piramitler.

  5. İllüminati kelimesini ilk Dan Brown'un Melekler ve Şeytanlar isimli kitabında duymuştum. Bu konuyu araştıran arkadaşlar için okumalarını öneririm. İçerisinde ilgi çekici bilgiler bulacaklarına eminim.

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın