Acun Ilıcılalı Ve Politika

2 dakika


40
8 Paylaşım, 40 Beğeni

   Acun Ilıcalı Kimdir önce bir onu anlayalım. Ondan sonra yazımın devamını da getireceğim. Acun derken önce kariyerini inceleyelim..

1995 yılında bir kot dükkânı açarak ticarete atılmış; fakat iflas etmiştir. Bir arkadaşı vasıtasıyla İlker Yasin‘le tanışan Ilıcalı, futbol bilgisiyle onu etkilemeyi başarınca denenmek üzere işe alınmıştır. Beşiktaş muhabiriyken futbolcularla samimi olup özel röportajlar yapmayı başarınca yıldızı parlamış ve daha sonra Şansal Büyüka‘nın ekibine transfer olmuştur. Televole‘nin spor magazin programı olduğu yıllarda bu program içerisinde kendine ait bir bölüm sunmaya ve bu bölüm dâhilinde dünyayı dolaşmaya başlamıştır. Ardından bu bölümü 2002 yılında Acun Firarda adı altında ayrı bir program yaparak sunmaya devam etmiştir. Bu kapsamda yüz beş ülke gezmiştir[2]. 2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurmuştur; Fear FactorSurvivor Kızlar – ErkeklerSurvivor Türkiye – YunanistanSurvivor Aslanlar – KanaryalarVar mısın Yok musunDevler LigiYetenek SizsinizYok Böyle DansSurvivor Ünlüler – Gönüllüler ve O Ses Türkiye programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu olmuştur. AyrıcaUğur Dündar‘ın sunmuş olduğu Yoksa Rüya mı? ve Behzat Uygur‘un sunmuş olduğu Söyle Söyleyebilirsen programlarının yapımları da Acun Ilıcalı tarafından gerçekleştirilmiştir.Ayrıca başta Türkiye‘deki üniversiteler olmak üzere, Anadolu‘nun çeşitli yerlerinde stand-up gösterileri yapmıştır; bu gösterilerinde meslek hayatı boyunca başına gelenleri mizahi bir dille izleyicilere aktarmıştır.

Alıntı Kaynağı: tr.wikipedia.com

Şimdi gelelim Acun’un youtube’de bir çok tık alan bir videosu’na 5NK1 programına konuk olan Acun ve ona sorulan sorular..

 Evet videoda gördüğümüz gibi insanların yani politika ile ilgili olmayan insanların bile politik düşüncelerini bu kadar çok öğrenme isteği nedir ? Acun Ak Parti’ye mi oy verdi ? Cumhuriyet Halk Partisi’ne mi ? Burada Acun’nun kendi düşüncesidir kimsenin karşımaması düşüncesindeyim. Ama yine de öğrenmek gerekiyorsa belki de programın formatı ile ilgilidir. Muhtemelen öyle..


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

40
8 Paylaşım, 40 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Oha Oha
0
Oha

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın