Mezoterapi Nişantaşı Uygulaması


Mezoterapi Nişantaşı Uygulaması

Mezoterapi Nedir? Çeşitleri Nelerdir?

            Cilde ya da saç köklerine vitamin, enzim ve mineral gibi yararlı maddelerin enjekte edilmesi işlemidir. Saç ve yüz mezoterapisi gelişmiş olup ayrıca bölgesel incelme, selülit, cilt yenileme ve cilt lekeleri gibi tedavilerde de kullanmaktayız. Tedavi kesin bir çözüm sağlamakta olup işlemin yapılması için uygulayan kişinin uzman olması çok önem taşımaktadır. Bundan kaynaklı olarak işin uzmanı olan www.quartzclinique.com sitesinden bilgi alabilir ve uzman kontrolü ile tedavi için kolaylıkla randevu alabilirsiniz.

 Yüz Mezoterapisi Ve Faydaları

            Gerekli olan minerallerin yüz derisine uygulanmasıyla gerçekleştirilmektedir. Özellikle sorunlu olan bölgelere direk enjekte etmemiz sayesinde tedavi işlemi daha etkili olmaktadır. Mezoterapi Nişantaşı cilt lekelerin tedavisi, yaşlanma izlerinin azaltılması ve yaşlanma etkilerinin yavaşlatılması amacıyla işlemi uygulamaktadır. Ayrıca ciltte cansızlaşma ya da sarkma, yağlanma gibi sorunlarda da etkili olmaktadır. Yüz bölgesinde alına, yanaklara, göz ve burun çevrelerine, gıdık ile dekolte bölgelerine, çene ve boyun bölgesine rahatlıkla uygulayabilmekteyiz.

 

            Cinsiyet fark etmeksizin kadın ve erkeklere uygulama sağlanabilmektedir. Mezoterapi Nişantaşı olarak yaptığımız uygulamamızda lokal krem sürülerek yapmakta olmamızdan kaynaklı kişide hiçbir acı hissi yaşanmamaktadır. Yaklaşık 20 dakikalık bir işlem olup uygulamanın ardından sadece hafif bir kızarıklık yaşanmakta ve bu etkide ilerleyen saatlerde azalmaktadır. Ciltteki probleme bağlı olarak uzman görüşüne göre 4 veya 5 seans arasında uygulama sağlayabilmekteyiz.

 Saç Mezoterapisi Ve Faydaları

            Mezoterapi Nişantaşı, saça mezoterapi işlemini saç köklerinin canlandırılması amacıyla lokal kremler yardımıyla saç diplerine uygulamakta. Saç köklerindeki dolaşım bozukluklarının, saç dökülmesinin önlenmesi, kepeklenmesi, saç diplerindeki sivilcelenme gibi sorunların tedavisinde oldukça etkilidir. İşlem yine cinsiyet fark etmeksizin herkeste uygulanabilmekte olup çok çok ince yapıya sahip iğnelerle uygulanması sayesinde de acısız bir şekilde uygulayabilmekteyiz. Mezoterapi Nişantaşı ile yapılan işlem süreleri kişinin saç problemine göre değişkenlik gösterse de genel olarak ilk ay 4 kez, ikinci ay uygulamamızda 3 kez gibi süre uzadıkça seans sayısını azaltarak uygulamaktayız.

 

 Mezoterapi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

           

            Mezoterapi ardından güneş ışınlarından ilk 24 saat uzak durulması gerekmektedir. Uygulama sağlanan bölge işlemin ardından ilk birkaç saat su temas ettirilmemelidir. Hassasiyet oluşabileceği içinde gün içerisinde şampuan ya da krem gibi herhangi bir madde ile temasından da kaçınılmalıdır.

Kaynak : http://www.quartzclinique.com/mezoterapi

 

Tepkiniz nedir?

Çok Eğlendim Çok Eğlendim
0
Çok Eğlendim
Deneme Deneme
0
Deneme
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
hate hate
0
hate
Kafam Karıştı Kafam Karıştı
0
Kafam Karıştı
Fail Fail
0
Fail
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Lol Lol
0
Lol
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Korktum Korktum
0
Korktum
Rahatladım Rahatladım
0
Rahatladım
OHA OHA
0
OHA
sosyofikir
Mimarlık Fakültesi sonsınıf öğrencisi, mimar adayı. :) 2010'dan beri sosyofikir.com blogumla yayın yapıyorum. Sosyal, müzik, felsefe, psikoloji, güncel, yaşam ve daha bir çok konuyla yakından ilgileniyorum. Siz değerli okurlarıma elimden geldiğince güzel içerikler sunmaya çalışıyorum. Hatamız olursa affola :)

0 Comments

Bu yazılarımızda ilginizi çekebilir..

DON'T MISS

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı