Ziyaretçilerinizi mutlu müşterilere çevirmek mümkün mü ?

  Jivochat sayesinde gerçekten kaliteli bir destek panelinizin olmasını istemez miydiniz ? Ayrıca bunu size anlatmak, sizinde kullanmanızı istemenizdeki asıl amacım sistemin çok stabil olması ve her yönden kaliteli bir şekilde uyum sağlamış olması. "Sitenizden, Facebook sayfanızdan, Telegram'dan ve Viber'dan size ulaşmak isteyen ziyaretçileri canlı takip etmek ve iletişime geçmek için ücretsiz bir araç." Sitelerinde bu karşılıyor sizi. Çok kolay ve mutlu bir şekilde ayrılacağınızdan emin olabilirsiniz.


Evet sevgili sosyofikir okurları bu artık mümkün.  Jivochat sayesinde gerçekten kaliteli bir destek panelinizin olmasını istemez miydiniz ? Ayrıca bunu size anlatmak, sizinde kullanmanızı istemenizdeki asıl amacım sistemin çok stabil olması ve her yönden kaliteli bir şekilde uyum sağlamış olması.

“Sitenizden, Facebook sayfanızdan, Telegram’dan ve Viber’dan size ulaşmak isteyen ziyaretçileri canlı takip etmek ve iletişime geçmek için ücretsiz bir araç.” Sitelerinde bu karşılıyor sizi. Çok kolay ve mutlu bir şekilde ayrılacağınızdan emin olabilirsiniz.

Takımınız müşterilerinize çok daha hızlı cevap verecek

Temsilci Uygulamamızın kullanımı kolaydır ve gün içi koşuşturmasında hızlıca kendine yer bulacaktır. Sonuç? Daha etkili bir takım, daha az dikkat dağınıklığı ve harika bir müşteri desteği için gerekli tüm araçların tek bir araçta toplanması!

Geri-aramalar ve canlı sohbet JivoChat’te bütünleşir

Canlı sohbet sitenizdeki ziyaretçilerinize incelikle yaklaşmanın uygun bir yolu iken geri-aramalar süreci bağlamak için harika bir yoldur. Şimdi bu iki teknoloji tek çözümde birleşiyor.

Siteye ilk girdiğinizde gözü yormayan yeşilin bol olduğu bir tasarım karşılıyor sizi. 2-3 adımda sitenize ekleyebildiğiniz bu güzel ve stabil eklenti sayesinde müşterilerinizle anlık olarak görüşebiliyorsunuz. Siz çevrim dışı olsanız bile size mail yoluyla bildiriliyor müşteri istekleri. Ayrıca sadece bilgisayar ve amail üzerinden değil başka kanalları kullanarakta ziyaretçilerinizi potansiyel bir müşteriye dönüştürebilirsiniz.

Siteye buradan kayıt olabilir ve özellikleri kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

 

Tepkiniz nedir?

Çok Eğlendim Çok Eğlendim
0
Çok Eğlendim
Deneme Deneme
1
Deneme
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
hate hate
0
hate
Kafam Karıştı Kafam Karıştı
0
Kafam Karıştı
Fail Fail
0
Fail
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Lol Lol
0
Lol
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Korktum Korktum
0
Korktum
Rahatladım Rahatladım
0
Rahatladım
OHA OHA
0
OHA
sosyofikir
Mimarlık Fakültesi sonsınıf öğrencisi, mimar adayı. :) 2010'dan beri sosyofikir.com blogumla yayın yapıyorum. Sosyal, müzik, felsefe, psikoloji, güncel, yaşam ve daha bir çok konuyla yakından ilgileniyorum. Siz değerli okurlarıma elimden geldiğince güzel içerikler sunmaya çalışıyorum. Hatamız olursa affola :)

0 Comments

Bu yazılarımızda ilginizi çekebilir..

More From: Genel

DON'T MISS

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı