Kaliteli Cami Halısı

            Müslümanların ibadetlerinde oldukça önemli bir yer kaplayan camilerin bakımı ve iç donanımı da oldukça önemlidir. Çelebizade halı firması 1994 yılından bu yana cami halıları üretiminde öncü durumdadır. Hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmakta olan firmamız dünya çapında kabul görülmektedir. Pek çok desen ve renkte üretilen cami halısı kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışının bir sonucu olarak doğmuştur.
 Uzun Süreli Kullanım

            Camiler Müslümanların günün her saati ziyaret ettikleri mekanlar olmasının yanı sıra kendileri ile de baş başa kalmak için sık sık gittikleri mekanlardandır. Bu neden ile cami halısı seçiminde oldukça hassas davranmak gerekir. Özellikle kaliteli ürünler seçilmeli ki uzun süre verim alınabilsin. Cami halısı kalitesiz olursa halılarda kısa süre içerisinde aşınma ve yıpranma meydana gerecektir. Bu da yeni bir halı almayı gerektirecektir. Kısa süre içerisinde defalarca halı değiştirmek yerine bir kez kaliteli bir ürün alıp uzun yıllar yıpranmadan kullanmak oldukça iyi bir alternatiftir.

            Cami halısı üretimi yapan firmamız kalitenin yanı sıra sağlığa da önem vermektedir. Gün içerisinde cami halıları üzerinde pek çok kişi ibadet için bulunmaktadır. Bu da olası rahatsızlıkları beraberinde getirebilir. Bu neden ile camiler için seçilecek halıların sağlıklı olmasına özen gösterilmelidir. Konuya fazlası ile önem veren firmamız Türkiye'de ilk kez anti bakteriyel halı üretimine başlamıştır. O zamandan günümüze kadar da bu hizmeti geliştirerek devam ettirmiştir.

 Farklı Desenler

            Farklı renk seçeneklerinin de sunulduğu halı çeşitleri genellikle kaymaz tabanlı olarak üretilmektedir. Tercihe göre duvardan duvara da üretilebiliyor. Toz ve tüy bırakmayan bir yapıda üretilen halılar anti septik özellikleri ile de dikkat çekiyor. Bu sayede cami halısı üzerinde herhangi bir biçimde mikrobun barınmasına izin vermiyor. Bu da hastalıların yayılmasını engellemiş oluyor.
 Üretimini sürekli olarak çeşitlendirerek kendini yenileyen firmamız saflı cami halısı modellerini de üretmektedir.

            Saflı cami halısı camilerde en çok tercih edilen modeller arasındadır. Bu halının yapısı gereği cami cemaatinin namaz esnasında safları düzenli bir biçimde sağlamasına yardımcı oluyor. Saflı cami halısı modelleri arasında onlarca renk seçeneği bulunuyor. Bu ürün kategorisinde üretilen halıların farklı renklere sahip olmasının yanı sıra aynı renkte farklı tonları da bulmak mümkündür.

 Dünya Çapında Bir Kalite


            2014 yılından bu yana üretimleri ile dünyaya açılan firmamız giderek artan talepleri karşılamak için yeni tasarımlar geliştirmektedir. Son yıllarda cami halılarında en çok tercih edilen modellerin arasında göbekli cami halısı da bulunuyor. Göbekli cami halısı şık ve estetik görünüm sebebi ile tercih edilmekteyken caminin iç dekorasyonuna da uyum sağlayacak pek çok model bulunuyor. Cami içerisinde tercih edilen halı desenlerinin doğru seçilmesi hem caminin mimarisini ön plana çıkarak destekleyecek hem de ziyaretçilerine görsel bir zarafet sunacaktır. Göbekli cami halısı çeşitleri de diğer halı çeşitleri gibi kaymaz tabanlı ve anti septik özelliğe sahiptir. Farklı motifler ile üretilen halıların yanı sıra aynı motifte fakat farklı renkte olan ürünler de bulunuyor. Yüzlerce cami halısı modeli arasında her caminin yapısına uygun bir renk ve desen mutlaka çıkacaktır.

            Tecrübeli bir ekip ile 20 yılı aşkın bir süredir sektörde hizmet veren firmamız duvardan duvara halıların montesi için de destek sunmaktadır. Ürettiğimiz hizmetin kalitesine sonuna kadar güvenmenin yanı sıra bu kaliteyi de uluslararası düzeyde ve ISO 9001 gibi çeşitli kalite sertifikaları ile kanıtlıyoruz. Uzun süreli kullanım ve sağlıklı bir ortam için ürettiğimiz cami halıları renk ve motifleri ile de tüm dünyanın dikkatini çekecek düzeydedir.


Paylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

0 yorum var. Sizde Yorumunuzu Ekleyin

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.