İyi Bir Üniversitesi Seçimi İçin İlk Tercih Özel Ceceli Liseleri1991 yılından günümüze dek eğitim konusundaki birikimini ile her geçen gün daha da güçlenerek yoluna devam eden Özel Ceceli Okulları, geleceğe yön veren vizyon sahibi bireyler yetiştirmeyi hedefliyor. Değerlerini önemseyen özgür bireyler var etme arzusunda olan Özel Ceceli Okulları, öğretmen kadrosuyla da öne çıkmayı ve fark yaratmayı başarıyor.

Ankara fen lisesi ve Ankara Anadolu lisesi seçenekleri arasında eğitim kalitesi ve sunduğu sosyal imkanlar ile öne çıkan Özel Ceceli Anadolu ve Fen Liseleri, öğrencilerine evrensel değerler kazandırmayı amaç ediniyor.

2000-2001 Eğitim Öğretim yılından bu yana Anadolu lisesi ile vizyon sahibi genç bir nesil yetiştiren kurum, 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı itibariyle de fen lisesi bölümü ile ileri seviye eğitim anlayışını öğrencilerine aktarmaya devam ediyor. Her yıl mezun ettiği öğrencilerinin kalitesi ve donanımı ile adından söz ettirmeyi başaran Özel Ceceli Okulları, tüm enerji ve birikimini öğrencilerinin daha ileri düzeye gelmesi için kullanıyor.

Deneyimli Öğretmen Kadrosu

Özel Ceceli Okulları, fen lisesi ve Anadolu lisesi öğretmenlerini ekip bilincine sahip, alanında tecrübeli ve dinamik bir kadrodan oluşturuyor. Öğrenci öğretmen iletişiminin önemsendiği bakış açısına sahip bu kurumda, kendisini rahatça ve doğru bir şekilde ifade edebilen öz güveni yüksek bireyler yetiştiriliyor.

CBS (Ceceli Bilgilendirme Sistemi) ile çocuğunuza dair bilgilere kolayca erişebilir, öğretmen ve yöneticiler ile günün her vakti iletişime geçebilirsiniz.

İleri Seviye Yabancı Dil Eğitimi

Özel Ceceli Anadolu ve Fen Lisesi'nde etkin bir yabancı dil eğitimi de öğrencilere sunuluyor. Deneyimli öğretmen kadrosu, formasyon sahibi Native Speakerlar ve buna ilaveten uluslararası online programlar ile ileri düzey bir İngilizce eğitimi veriliyor. İngilizce diline ek olarak okulda iyi seviyede ikinci bir yabancı dil eğitimi de veriliyor. Bu dil eğitimi ile ayrıcalıklı bir eğitime sahip olan öğrenciler, mezun olduklarında ileri seviye İngilizce'ye ve ikinci bir yabancı dile sahip oluyorlar.

Çağı Yakalayan Eğitim Sistemi

"Yarışan değil, yardımlaşan çocuklar yetiştiriyoruz" mottosu ile eğitim anlayışını sürdüren Özel Ceceli Okulları, Anadolu ve fen lisesinde teknolojik gelişmeleri takip eden modern bir eğitim imkanını öğrencilerine sunuyor. Öğrencilerini, üniversitede ilgili olduğu bölüme bilinçli ve duyarlı bir şekilde hazırlayan Özel Ceceli Okulları, dershaneye ya da ek bir eğitime ihtiyaç duyulmadan kaliteli ve modern bir eğitim olanağını öğrencilerine sunuyor.

Ankara Anadolu lisesi ve Ankara fen lisesi seçenekleri arasında bu ileri eğitim anlayışı ile öne çıkan Özel Ceceli Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi, çocuklarınız için en iyi eğitimi garanti ediyor. İyi bir gelecek, çocuğunuza uygun bir meslek ve doğru bir kişisel gelişim için Özel Ceceli Okulları kapılarını çocuklarınız için açıyor.


Paylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

0 yorum var. Sizde Yorumunuzu Ekleyin

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.