İphone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm

Genelde telefonların başına gelebilecek olan kazalardan bir tanesi ekran kırılmasıdır. Bu kaza iphone markalı telefonların başına geldiği takdirde nerde ise yeni bir telefon maliyeti kadar bir fiyata eş değer tutacaktır. Ekranı kırılan ipohone telefonlar garanti kapsamına girmediği için telefonun hasar durumuna göre belirli bir tutar ortaya çıkacaktır. Bu ücret karşılığında ise sadece kırık ekranınız değişecektir. Bu halde telefonunuzu garantiye göndermenizde de bir avantaj olmayacaktır. Kişiler sadece İphone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm tamiri için yeni bir telefon fiyatına yakın bir fiyat ödemek istemezler. İphone kullanıcılarında oluşan ekran kırılmaları için garantili ekran değişimi yapmaktayız. Değişen parçalar orijinal olup uzman ekipler tarafından gerçekleştirilir.

İphone Ekranımı Nasıl Korurum?

İphone dünyada oldukça yaygın kullanılan bir akıllı telefon markasıdır. İphonelerin tüm serileri oldukça hassastır, en ufak bir darbe de bile ekranlar anında çatlayıp kırılabilir. Bunun için iyi bir kırılmaz cam takmanızda büyük fayda olacaktır. Bariyerli kılıflar da telefonu koruyacaktır. Tüm bunlara rağmen ipohone ekranınız kırıldı ise firmamız bünyesinde büyük özen ile değiştirilecektir. Yeni ekran garantisi ile daha sağlam bir akrana ve görüntüye sahip olacaksınız.  Kullandığımız aparatlar sayesinde öncelikle telefon ekranının hasar tespiti yapılır. Akabinde İphone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm Konusunda  eğitimi almış personellerimiz tarafından orijinal ekran ile telefon ekranınız değişir.

İphone Ekranım Ne Kadar Sürede Değişir?

Firmamız bünyesinde müşterilerimizin akıllı telefonu iphone ekran değişimi, yetkili servise oranla daha kısa sürede ve yine maliyet olarak daha uygun fiyata sağlanmaktadır. İpohone cihazı kullanan müşterilerimiz için cihaz değişimi de gerçekleşiyor. Cihaz değişiminde ise kullanıcılardan oldukça uygun fiyatlar talep edilir. Eğer ekran kırılması yaşanırsa bunu sadece ekran kırılması ya da çatlaması gibi düşünmemeli, kırılma anında cihazın beyni ya da kasa kısmında da hasarlar meydana gelebilir. Eğer ipohone kullanıcıları darbeden dolayı sadece ekran kısmını değiştirirse, kasa kısmında ki darbeler cihazda kalacaktır. Bunun sonucunda ise cihazda çökmeler, atmalar kalacaktır. Bu gibi ekran kırılmalarında uzman ekibimiz sadece telefonun ekran kısmı ile değil cihazın tümünde bir darbe sonucu arıza problemlerine karşı araştırmalar yapmaktadır.Paylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

0 yorum var. Sizde Yorumunuzu Ekleyin

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.