Tüm Oyun Tutkunları GameSultan’da Buluşuyor


Günümüzde bir çok insan oyunlara tutkulu bir şekilde bağlı.  Yeni nesiller çabuk öğrenirken teknolojiye de çok hızlı ayak uydurabiliyor. Ve bu yüzdendir ki oyun sektörü her geçen gün her geçen dakika daha farklı daha dinamik daha özgür ve daha grafiksel oluyor. Yeni teknolojiler  sürekli değişiyor. Grafikler ilk zamanlardakine göre çok daha iyi, çok daha başarılı. İşte bu güzel oyunlara dair bulabileceğiniz her şeyi bir yere toplamışlar. Joygame’den bahsediyorum. Gerçekten de çok başarılı işler çıkarıyorlar. Türkiye dünya da oyun konusunda çok iyi yerlere geliyor. Türkiye de oyunculuğun geliştiğini ve ileriye odaklı nitelikli çalışmasının olduğunu gösteren bir site var. Para ödemesi olan online birçok oyun da hesapta pin kodunu alıp gerekli işlemleri yapıp oyun paranızı kullanabiliyorsunuz. Sitedeki canlı destekte gerçekten de müşterilerine çok yardımsever bir şekilde yardım etmeyi amaçlamış. Son olarak bir cümleyle özetlemek gerekirse işini son derece ciddiye alan hız, güvenlik ve bilginin buluştuğu tek adres Gamesultan Joygame tüm oyun severleri bünyesine katıyor. Haydi ne duruyorsun sen de bir göz at 🙂
Gerçekten de oyun dünyası dünya düzeninde farklı bir yere sahip. Sürekli gelişen yapısı ile insanları etkisi altına alıyor ve keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyor. Bu durumda birçok insan da oyunlara karşı çok olumlu bakıyor. Ben bir zamanlar oyuncuydum şimdi derslerden dolayı çok bakamıyorum ama zamanında World Of Warcraft, Knight Online World ve dahası oyunda çoğu zaman iyi yerlere gelmek için saatlerinizi, hatta günlerinizi vermeniz gerekebiliyor ama oyunda para alındığı zaman ne kadar kolay bir şekilde istenilen seviyeye geldiğini biliyoruz.
Güç geçmiyor ki yeni bir oyun, yeni bir oyun teknolojisi çıkmasın. Bir zamanlar ataride silahla kuş vurduğumuz zamanlardan buralara gelindi.

Tepkiniz nedir?

Çok Eğlendim Çok Eğlendim
0
Çok Eğlendim
Deneme Deneme
0
Deneme
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
hate hate
0
hate
Kafam Karıştı Kafam Karıştı
0
Kafam Karıştı
Fail Fail
0
Fail
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Lol Lol
0
Lol
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Korktum Korktum
0
Korktum
Rahatladım Rahatladım
0
Rahatladım
OHA OHA
0
OHA
sosyofikir
Mimarlık Fakültesi sonsınıf öğrencisi, mimar adayı. :) 2010'dan beri sosyofikir.com blogumla yayın yapıyorum. Sosyal, müzik, felsefe, psikoloji, güncel, yaşam ve daha bir çok konuyla yakından ilgileniyorum. Siz değerli okurlarıma elimden geldiğince güzel içerikler sunmaya çalışıyorum. Hatamız olursa affola :)

One Comment

More From: Genel

DON'T MISS

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı