Birçok ihtiyacınızı karşılamak için bankalar çeşitli isimler altında krediler vermektedir. Vakıfbank bu alanda yatırımlarını arttırarak müşterilerine yeni bir isim adı altında kredi vermektedir. Yaklaşan 14 Şubat nedeni ile evlenecek olan çiftlere sevgililer günü kredisi veren Vakıfbank bu alanda bir ilki gerçekleştirmektedir. Vakıfbank bu krediyi sadece evlenecek olan çiftlere özel olarak hazırlamakta olup başvuru için hemen Vakıfbank şubelerine gidebilirsiniz.

 Vakıfbank 14 Şubat kredisi için aranan şartlar nelerdir?

Vakıfbank'tan bu krediyi almak için yapmanız gereken evlilik cüzdanınız ile beraber, nüfus cüzdan fotokopisi, gelir belgesi ve bir adet kefil yeterli olmaktadır. Gerekli olan evraklar hazırlandıktan sonra banka yetkilisine gelerek işlemleriniz anında başlatılmaktadır. Vakıfbank bu kredi ile birçok evlenecek çifte yardımcı olarak onların mutluluğuna ortak olmaktadır.

 Vakıfbank 14 Şubat kredisini ne kadar zamanda vermektedir?

Anında kredi veren bankalar arasında ilk sırada yer alan Vakıfbank bu alanda adeta rekor kırmaktadır. Anında kredi veren bankalar daha çok verdikleri hizmetler ile dikkatleri çekmektedir. Kredi olarak 14 Şubat kredisini sadece Vakıfbank vermektedir. Anında kredi veren bankalar arasında olan Vakıfbank 14 Şubat kredisini aynı gün içerisinde işlemlerini tamamlayarak müşterilerine parayı vermektedir.

 Vakıfbank 14 Şubat kredi miktarını ne kadar vermektedir?

Vakıfbank 14 Şubat kredisini en fazla 10 bin Türk lirasına kadar vermektedir. Bu parayı 2 binden başlamak üzere 10 bine kadar gelir durumuna göre vermektedir. En fazla 5 yıla kadar taksit yapılan kredi daha fazla ödeme yılı verilmemektedir.
Paylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

0 yorum var. Sizde Yorumunuzu Ekleyin

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.