Sıcak sıcak, yeni çıktı !

Yazarlarımız

Kürtaj Ankara klinik önerisi

26 Ocak 2017 Perşembe


Kürtaj Ankara kliniklerinde artık son teknoloji donanımlar sizleri bekliyor. Kürtaj her kadın için mutla olarak hayatının en zor karar anı olarak adlandırılabilir. Bazen kadının kendini hazır hissetmeyişi, bazen maddi zorluklar, bazen çalkantılı yaşam bazen de ve çoğunlukla hem anneye hem de bebeğin ciddi sağlık sorunları dolayısı işle gebelikler sonlandırılabilir. Dolayısı ile bunu sonlandırmak için tercihe dilen kürtaj yöntemi de oldukça dikkat edilmesi gereken bir operasyon olmalıdır. Kürtaj Ankara kliniği olarak sizlerde bir adres arayışı içindeyseniz bu yazımızda öneri olarak sunacağımız Doktor Uzay Yıldırım ile tanışarak bilgi alabilirsiniz.

Rahme zarar vermeden kürtaj olmak Özellikle kadınlar en çok rahme zarar verilmesinden korkuyor ama Kürtaj Ankara kliniğinde hizmet veren Doktor Uzay Yıldırım ile tanıştığınızda bu korkunuzun yersiz olduğunu anlıyor olacaksınız. Operasyonda elbette sonradan gebe kalacağınızı imkânsız hale getiren bir adım olmayacak ve son teknoloji ile en konforlu en sağlıklı şekilde kürtaj işlemi yapılıyor olacaktır. Düşük nasıl yapılır? Düşük elbette sadece ve sadece doktor ile yapılabilecek bir adımdır. Evde düşük yapma ya da ilaçla düşük yapma gibi bir adım asla denenmelidir. Düşük nasıl yapılır gibi verilen akıllara asla kanmayınız çünkü bu son derece ciddi bir durumdur ve kadının ölümüne kadar yol alabilir. Düşük nasıl yapılır?sorusunun tek yanıtı bir doktor ile sonuç almak olacaktır. Düşük nasıl yapılır teknikleri nelerdir? Cerrahi yöntemler İlaçlı yöntemler Vakumlu kürtaj nasıl yapılıyor?

Cerrahi yöntemlerden olan vakumlu kürtaj hizmeti veren Doktor Uzay Yıldırım ile kürtajlarınız yasal süreç olan 10. Haftaya kadar sorunsuz olarak yapılabilir. Vakumlu kürtaj nasıl yapılır diye baktığımızda rahim içine bir kanül konuluyor ve sonrasında ise bir elektrikli vakum ile cihaza bağlanarak kürtaj işleminin başlanması sağlanılıyor.* İleri gebelik haftaları için bu yöntem daha doğru olacaktır. Sizlerde dilerseniz Ankara Kürtaj kliniği de hizmet veren Doktor Uzay Yıldırım ile bir an önce randevu alarak tanışabilirsiniz. www.uzayyildirim.com adresinden tüm detaylara ulaşın ve en yakın zaman için randevu alarak görüşmeye gidiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.