Bir önceki yazımızda blogunuza ekleyebileceğiniz birbirinden güzel arka planları paylaşmıştık sizlerle. Poyraz hocamın da konu  altına yaptığı bir yorum vardı. "Arka planlar güzel ancak bunları nasıl ekleyeceğimizle ilgili de bir konu oluşturabilirseniz daha yararlı olur okurlarınıza" diye. Ben de yorum üzerine bu yazıyı paylaşmak istedim.

Öncelikle Blogger panelimize giriş yaptıktan sonra sırasıyla Şablon Ve Özelleşir butonununu tıklıyoruz.

Blogger Paneli>>Şablon>>Özelleştir. Tıklıyoruz. Daha sonra Arka plan sekmesinden arka plan resmi kutucuğundan istediğimiz arka planı seçiyoruz. İşte bu kadar kod bile kullanmanıza gerek yok.


                         

Temanıza arka planı ekleyemediyseniz şu yolu da deneyebilirsiniz.


Aşağıdaki kodu</head> kodunun hemen üstüne ekliyoruz ve mavi renk ile belirttiğim yeri kendi linkiniz ile değiştiriyorsunuz bu kadar.
<style type="text/css"> html, body { background: url('resim.jpg ') no-repeat center center fixed; -webkit-background-size: cover; -moz-background-size: cover; -o-background-size: cover; background-size: cover; </style>

Paylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

3 yorum var.

  1. blog sayfanızı sürekli güncel olarak takip ediyorum. Bu şekilde faydalı bilgiler her zaman işime yarıyor. Bu yazıda her zaman işe yarayacak bir bilgi paylaşmısınız. Teşekkurler, takipdeyim

    YanıtlaSil
  2. Çok faydalı şeyler paylaşıyorsunuz. Teşekkürler

    YanıtlaSil
  3. Resim ekleyebildim birde böyle sayfa aşşağı yukarı kaldırınca resim sabit kalıyor bunu nasıl düzenleyebilirim resmi ufak ekledim aşağı çekince sayfayı oda aşşağı gelsin istiyorum.

    YanıtlaSil

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.