Ankara kız öğrenci yurdu


 Öğrenciler senelerce hazırlandıkları sınavları kazanıp bir üniversiteye yerleştiklerinde en önemli sorun öğrencinin nerede kalacağı sorunudur. Öğrencilerin aileleri binbir emeklerle büyüttükleri çocuklarını uzağa göndermenin zorluğu içerisindeyken bir de biricik evlatlarının güvenli bir yerde kalmasını, yaşamasını istemektedirler. Bu çok doğaldır.  Özellikle kız anneler ve babaları ayrı bir hassasiyet içerisindedir. Güvenli bir yurt bulmak onlar için çok önemlidir. Ankara kız öğrenci yurdu denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biri de Arina kız öğrenci yurdudur. Yeni dönem yaklaşıyor Yeni dönemde kaliteli bir yurtta kalmak istiyorsanız bu yurdu tercih etmelisiniz. İstanbul, Ankara gibi büyükşehirlerde zorluklar birçok öğrenciye farklı deneyimler yaşatmaktadır.  Kızlarının güvenli ve iyi bir yerde kalmasını isteyen ailelerde haliyle güvenlik konusunda hassasiyet gösteriyorlar.

Arina kız öğrenci yurdu olarak sadece bir yurt olmakla kalmayıp öğrencilerimize ev ortamlarını yaşatmayı hedeflemektedir. Kızılay’da yer alan kız öğrenci yurdumuz Kolej metro durağına 150 m mesafededir.  Başarılı bir yurt işletmeciliği öğrencinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamadır. Yurdumuzda yüksek standartlarda bir işletme olma özelliğini taşıyor. Öğrencilerin barındıkları yerdeki sorunlar derslerindeki başarıya da yansır. Biz de bunun bilincinde olduğumuzdan öğrencilerin çok seveceği, huzurla ve güvenle kalabileceği bir yurt ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Yurtlar sadece bir konaklama tesisi olarak görülmemeli. Öğrenci için sosyalleşme alanı sağlayan kendini geliştirebileceği alanlardır. Akademik başarı da bizce yurdun konforuna, rahatına göre şekillenir. Arina kız öğrenci yurdu olarak Ankara’da kız öğrenci yurtları içerisinde markalaşmış bir yuvayız. Sizde evinizin sıcaklığı, aile şefkati ve konforu yaşamak istiyorsanız Arina kız öğrenci yurdunuz tercih etmelisiniz. Bircik kızlarınızı gönül rahatlığıyla Arina kız öğrenci yurduna gönderebilirsiniz. 
“Arina Kız Öğrenci Yurdu bir Venüs Grup iştirakidir. Venüs Grup Ankara ve çevresinde sayısız projeye imza atmış; çok sayıda Rezidans ve Yurt işletmelerini; kalite standartlarını kriter alarak açılışa sunmuştur. Arina Kız Öğrenci Yurdu; Ankarada çok farklı bir hizmet sunarak, yurt işletmeciliğinin ufkunu açmıştır. Öğrencilerimize konfor, güvenlik, hijyen, ergonomik çalışma şartlarını en ayrıcalıklı biçimde sunmanın yanı sıra, her ay düzenlenen “Kişisel Gelişim Seminerleri” ile ders çalışma verimlerini maksimize etmekteyiz. Uzmanlar eşliğinde gerçekleşen Öğrenci Koçluğu seanslarımız ailesinden uzakta olan öğrencilerimize motivasyon sağlamakta, sınavlardaki başarılarına olumlu katkılar sağlamaktadır. Sosyalleşmeye yönelik Yurt Yönetimi olarak düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerimiz, öğrencilerimizin kendi evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlamaktadır. “Aile Sıcaklığında Kendinizi Evinizde Hissedin” sloganıyla yola çıktığımız bu yolda; Arinadan yolu geçen ve geçecek olan her öğrencimize sonsuz başarılar dileriz.”

Tepkiniz nedir?

Çok Eğlendim Çok Eğlendim
0
Çok Eğlendim
Deneme Deneme
0
Deneme
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
hate hate
0
hate
Kafam Karıştı Kafam Karıştı
0
Kafam Karıştı
Fail Fail
0
Fail
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Lol Lol
0
Lol
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Korktum Korktum
0
Korktum
Rahatladım Rahatladım
0
Rahatladım
OHA OHA
0
OHA
sosyofikir
Mimarlık Fakültesi sonsınıf öğrencisi, mimar adayı. :) 2010'dan beri sosyofikir.com blogumla yayın yapıyorum. Sosyal, müzik, felsefe, psikoloji, güncel, yaşam ve daha bir çok konuyla yakından ilgileniyorum. Siz değerli okurlarıma elimden geldiğince güzel içerikler sunmaya çalışıyorum. Hatamız olursa affola :)

0 Comments

More From: Genel

DON'T MISS

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı