2016 ‘nın En iyi 20+ Ücretsiz Responsive Blogger Temaları


Blogger herhalde en eski blog platformudur. 16 yıllık geçmişiyle google blogger en kaliteli blog oluşturma platformu haline gelmiştir. Bunda herhalde Google’nda çok büyük bir payı var. Hem kolaylığı hem uyumluluğu ile bloggerı çok seviyoruz. Tema konusunda çeşitlilikte sınır tanımıyor. Bir çok wordpress temasının adapte edilmesi ve yeni temalar bloggerı daha da başarılı kılıyor. Kaliteli siteler, yaratıcı bloglar kaliteli tasarımlarla birleştiğinde ortaya tanından yenmez güzel işler çıkıyor.

1)HARMONIA
Harmonia teması ile başlayalım istedim. Yaratıcı bloglar için güzelbir tema Harmonia teması içerisinde bir çok profesyonel  eklentiler de mevcut.

FlexMag

Flex mag teması da adsense konusunda iyi olan ve seo ayarları optimize olan bir başka tema. İçerisinde bir de responsive eklentiler mevcut.

Monal


Monal teması hakkında biraz daha minimal, clean(temiz) ve ve uyumlu bir tema. Fotoğrafçı blogları için uygun ayrıca yaratıcı siteler, designer siteleri içinde uygun.

Dearpins


Kişisel bloglar için uygun, teknoloji blogları, kişisel bloglar için tam anlamıyla uygun clean(temiz) bir responsive tema karşınızda

Impreza


Impreza modern ve temiz ücretsiz sunulan bir blogger teması. Blog yazılarınızı güzelce gösterebileceğiniz estetik  seçim için uygun. Yaratıcı bloglar haydi ne duruyorsunuz 🙂

Nanopress


Hızlı yüklenen yapısı ile zengin fonksiyonel bir tema karşınızda  Haber siteleri bloglar ve yayıncılar için çok uygun bir tema. Tamamiyle yüksek çözünürlük şartlarına uyan ve tüm  tarayıcılarla uyumlu bir tema . Beğendiyseniz buyrun indirmeye 🙂Fasel News teması Responsive , sosyal medya ile uyumlu tam anlamıyla magazin siteleri haber bazlı yayın yapan bloglar için üretilmiş. Hazır adsense alanlarına sahip tatil, teknoloji, multimedya dekorasyon ve kişisel temalar için uygun bir tema.
Glam Up

Glam Up ile alakalı ultra temiz kelimesi tam oturuyor. Yazılarınızın tam anlamıyla okuyucuya sunulması için ekranda tam yerleşen bir tema. 

Swift

Swift retina çözünürlüğü ile bedava responsive tema olarak sizlerle. Hafif kod yazımı, kolay düzenlenebilen. Sayfa hızı testlerinde çok yüksek puanlar alan sosyal medya entegrasyonu da yapılmış bir temadır Swift

Voux

Voux minimalist, temiz bir tema . Responsive uyumlu tema minimalist blog tasarımını beğenenler için uygun.

Motive


Motive mag minimal ve özel yazpısı ile magazin sitelerine uyumlu sosyal medya entegrasyonu tam anlamıyla yapılmnış. İnstagram, twitter alanları mevcut bir tema. Mobil olarak ta tabletlerden ve telefonlardan kolayca girilebilen uyumlu bir tema.


Personal

Kişisel, temiz ve responsive bir tema olan personal temasını öneriyorum. Çünkü en iyi şekilde seo optimizasyonu yapılmış. Mobil olarak çok güzelgözüken bir tasarıma sahip. Ee ne duruyorsun indir, kullan !

Gridz

Gridz yaratıcı bir blogger temasıdır. Bloglar, magazin siteleri, basit haber siteleri için uygun bir tema.

Wagazine


Wagazine haber ve magazin siteleri için çok iyi bir blogger temasıdır.Seo ile uyumlu  alternatif renk kombinasyonları sunan ayrıca reklam ve yazı arasındaki güçlü bağı çok iyi kurmuş bir şekilde okuyucuyu yormayan ve sıkmayan bir tasarıma sahip.

Fasion

Fashion teması ile ilgili modern ve temiz bir tasarım istiyorsanız uygun diyebilirim. Model bloglar için moda blogları için tam anlamıyla biçilmiş kaftan hem temiz hem de basit 

Couponism

Couponism teması ile ilgili söylenmesi gereken en önemli özelliklerden birisi profesyonel iş blogları için uygun bir tasarıma sahip olmasıdır. Temiz retina uyumlu mobil temalar konusunda da uyumlu diyebilirim. Yüksek kalite bu temanın özünde var.

Minimal


Minimal temiz, minimalist responsive blogger teması. Kişisel siteler için uygun bir tema.

Outfit

Uyumlu temiz, minimalist, responsive  özelliklerin bir temada toplanması en önemlisi de responsive(uyumlu yanıt veren) bir tema olması önemli bir etken bu temayı seçmede.

Fabulous

Fabulous teması da yüksek derecede uyumlu temiz ve basit bir tema. Fotoğrafçılar ve portfolyo amaçlı kullanılabilecek bir tema.

Toniq

Toniq teması da profesyonel yapıda bir tema olup büyük internet siteleri, haber siteleri,magazin siteleri için uygun bir tema.

Tepkiniz nedir?

Çok Eğlendim Çok Eğlendim
0
Çok Eğlendim
Deneme Deneme
0
Deneme
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
hate hate
0
hate
Kafam Karıştı Kafam Karıştı
0
Kafam Karıştı
Fail Fail
0
Fail
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Lol Lol
0
Lol
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Korktum Korktum
0
Korktum
Rahatladım Rahatladım
0
Rahatladım
OHA OHA
0
OHA
sosyofikir
Mimarlık Fakültesi sonsınıf öğrencisi, mimar adayı. :) 2010'dan beri sosyofikir.com blogumla yayın yapıyorum. Sosyal, müzik, felsefe, psikoloji, güncel, yaşam ve daha bir çok konuyla yakından ilgileniyorum. Siz değerli okurlarıma elimden geldiğince güzel içerikler sunmaya çalışıyorum. Hatamız olursa affola :)

2 Comments

Bu yazılarımızda ilginizi çekebilir..

More From: Blogger

DON'T MISS

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı