Dünyaca Ünlü Arama Motoru Uzmanları Türkiye’de Buluşuyor

Türkiye, Doğu Avrupa’nın en kapsamlı dijital pazarlama konferansına ev sahipliği yapacak. 10’dan fazla yabancı konuşmacının katılacağı etkinlik aynı zamanda 700’den fazla üst düzey pazarlama uzmanını ağırlayacak. Konferans SEO alanında kendini geliştirmek isteyenler için büyük bir fırsat.
Digitalzone'16 Doğu Avrupa'nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı hem ele alınacak konular hem de katılacak konuşmacılar ile SEO alanına ilgi duyan herkesi oldukça heyecanlandırdı. Çünkü etkinlik aynı zamanda network fırsatları ile dolu. Dijital pazarlama alanında profesyonel düzeye yükselmiş olan isimler, püf noktaları da içeren bilgilerini ve deneyimlerini katılımcılar ile paylaşacak. Etkinlik dünya genelinde ünlü olan markalar ile çalışmış danışmanları da ağırlıyor.
Kısa zamanda faydalı bilgiler edinmek ve SEO alanındaki tüm yenilikleri farklı bakış açıları ile öğrenmek isteyenler için son derece verimli olabilecek bu etkinliğin mimarı Zeo firması. Eski ismiyle SEOzeo, yeni ismiyle Zeo ekibi etkinliğe 2013 yılından bu yana emek veriyor. Etkinliğin açılış konuşmasını da Zeo’dan Yiğit Konur yapacak. Dinamik ve bilgi odaklı sunumlarla katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşatacak isimler SEO alanındaki bilgilerini konuya dair az bilgisi olanların kolaylıkla kavrayabileceği bir dille aktaracak.

Yurt Dışına Çıkmadan Uluslararası SEO Deneyimi Yaşama Fırsatı!

Konuşmacılar arasında son derece popüler isimler de mevcut. Google Webmaster Trend Analisti Garry Illyes ilgi uyandıran isimlerden yalnızca biri. Garry Illyes, Google tarafından arama alanında sergilenen gelişmelerden sonra ön plana çıkan isim olmuştu.
Türkiye’deki SEO takipçileri ile buluşacak olan bir diğer isim Rand Fishkin. SEO dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Rand Fishkin “2016 yılında Google’ı yakalamak” adını taşıyan muhteşem bir sunum yapacak. Dünyanın sayılı SEO ajanslarından biri olan SEER Interactive’in kurucusu Wil Reynolds konuşmacılar arasında yer alan bir diğer isim.
Digitalzone'16 Doğu Avrupa'nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı 21 – 22 Ekim 2016 tarihinde İstanbul Şişli’de gerçekleşecek. Uluslararası SEO etkinliği alanında yurt dışına çıkmadan deneyim yaşamak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat değeri taşıyan bu etkinlik Şişli Radisson Blu Hotel’de düzenlenecek. Bu deneyimi yaşamak isteyenler etkinlik için hazırlanmış olan web sayfasından bilet satın alabilirler.
Sosyofikir olarak bizde kendilerini desteklemekten dolayı gurur duyuyoruz.
Paylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

2 yorum var.

  1. blog sayfanızı sürekli güncel olarak takip ediyorum. Bu şekilde faydalı bilgiler her zaman işime yarıyor. Bu yazıda her zaman işe yarayacak bir bilgi paylaşmısınız. Teşekkurler, takipdeyim

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Aynen bizde takip ediyoruz. Gerçekten faydalı bilgilere yer veriliyor.

      Sil

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.