2013 Yılı En İyi Responsive Temalar – I


Merhaba arkadaşlar çok farklı bir yazı dizisi ile karşınızdayız. Sosyofikir.Com’u takip eden siz değerli okurlarımıza  2013 yılında çıkan en iyi blogger temalarını sunmak ve farkındalığınızı ortaya çıkarmak istiyoruz.  En iyi blogger temasını seçmek zordur, yüzlerce temaya bakmak en iyisini bulmak çok zordur. Ama biz bunu sizin için kolaylaştırdık ve zaten halihazırda birçok temayı sizler için eledik. En iyi temalar elimizde kaldı. Umarım sizlerde beğenirsiniz. Üstelik bedava temalardan oluşan bir arşivden bahsediyorum. Yeni bir tarz çıktı şimdi belki bilirsiniz. “Responsive temalar” gerçekten de yeni blogger kullanıcısının en çok beğendiği kaliteli premium gibi görünen ve kullanıcı odaklı olarak çalışan seo uyumlu tema anlamına geliyor. Bakalım sizler bu konuda ne düşüneceksiniz.  Eğer sizinde bir blogunuz var ve en iyi temayı seçmek istiyorsanız o zaman ne duruyoruz açıklamaya başlayalım..  Bu tasarımları iki yazı dizisinde sizlerle paylaşacağım ilki 15 adet en iyi tasarım olacak. Daha sonraki yazı dizisinde bu tasarımları 30’a çıkarmayı düşünüyoruz.

Not: Resimleri büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz.

Metro Classic Responsive Blogger Teması  

Metro classic teması biraz Windows 8 tasarımını anımsatıyor.  Eğer sizlerde teknoloji vb bloglar için tema arıyorsanız bence kaçırılmaması gereken bir tema. Ayrıca renk uyumu gözü yormayan sade bir tasarıma sahip. En önemlisi de bedava olması 🙂

Responsive Teması

Yine aynı şekilde çok güzel bir responsive teması ile karşı karşıyayız. Bu temadaki bir diğer güzel özellikte adsense uyumlu olmasıdır. Umarım sizler de beğenirsiniz. Bu temayı bizde kullanıyoruz.

Blogify Responsive Blogger Teması

Blogify da kişisel blog temaları için uygun bir tasarım. çok basit bir kodlamaya sahip ve kolay editlenebilir bir tema.

Bresponsive – Responsive Premium Magazine Blogger Teması

İyi bir tema le yine karşınızdayız çok sade bir tema üstelik bedava.

FlatUI

FlatUI teması da tamamil ile yanıt veren bir blogger teması.  Bu temanın editlemesi de gerçekten çok kolay ve bedava.

MaxMag – Responsive Blogger Teması

İşte bu tema zengin multimedya işler için ve özellikle magazin teması arayanlar için adeta bulunmaz hint kumaşı diyebilirim. Ayrıca slider’ı çok şık bir şekilde yerleştirilmiş. Bu temanın bir güzel yanıda slider’ın tüm sayfayı kaplamaması. Çünkü öyle olduğu zaman çok kaba bir görüntü olduğunu düşünüyorum. O yüzden yerleşimler çok hoş durmuş bu temada. Ayrıca adsense konusunda da epey bir yol alınmış gibi görülüyor. Şu reklam yerlerine bakın. Bence bu temayı kaçırmayın.

Elice – A Responsive Blogger Teması

Elice teması çok elegant bir tasarıma sahip Hızlı yüklenebilir olması da ayrı bir avantajı. Seo optimizesi yapılmış olan bu temayı bedavaya indirebilirsiniz.

eNews – Free Responsive Blogger Teması

Magazin teması için uygun bir tema diyebilirim. Görünüm çok iyi duruyor.  Blog yazılarınızı iki kolonda gösterebilirsiniz.

Sight Blogger Teması

 Çok temiz bir yapıma sahip bir tema ayrıca fresh ve pinterest tanımlamalarına da uyuyor. Çok elegant bir tasarıma sahip olan bu tasarım iyice kaliteli olacağa benziyor. Ayrıca menüsü de açılır menü olduğundan çok şık bir görünüm elde edilmiş.

Balance – Free Responsive Blogger Teması

Minimum standartlarla bezenmiş olan bu tema da yine wordpress temasından çevrilmiş bir temadır. Clean ve elegant tanımlamalarını bu tema için uygun buluyorum. Türkçelerini de yazabilriim ama sanki bu şekilde yazıldığında daha anlaşılır oluyor. 

Exelencia Blogger Teması

Yine responsive ( yanıt veren) bir tema ile karşınızdayız. Bu tema da 2 kolonlu sol sütunlu bir tema. Teme genel olarak beyaz, mavi, gri ve siyah renklerle donatılmış. Navigasyon menüsü de oldukça şık bir görünüm sağlamış.

Easy News – Responsive Magazine Blogger Teması

 Easy News çok temiz bir tema gibi duruyor. Bu tema size günlük haber sunumu yapan bir site veya magazin sitelerinde kullanılabilme imkanı sunuyor. 

Minimum – A Responsive Blogger teması

 Düzenlenebilir sosyal profile sahip çok sade bir tema. Ayrıca şık bir yorum sistemine sahip. Çok beyaz bir tema olmasına karşın gözü yormayan bir tasarıma sahip.

MXfluity Blogger Teması

Bu tema da kişisel ve fotoğraf blogları için gayet uygun bir tema.  Genel olarak varsayılan tema rengi siyah, beyaz, kırmızı. Ama çok kolayca düzenlenebilecek bir şey.  Ben bu temayı beğendim umarım sizler de beğenirsiniz.

Sensational – A Responsive Blogger Teması

 Sensational teması da responsive(geri yanıt veren) bir tema. Çok sade ve farklı bire tasarım elde etmek isteyen bloggerlar için büyük bir fırsat.  3 kolonlu kaliteli bir tasarıma sahip olan bu tema birçok özelli de sahip. Slider’ı yine güzel özelliklerinden. Kişisel bloglar için oldukça uygun bir tema.

Tepkiniz nedir?

Çok Eğlendim Çok Eğlendim
0
Çok Eğlendim
Deneme Deneme
0
Deneme
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
hate hate
0
hate
Kafam Karıştı Kafam Karıştı
0
Kafam Karıştı
Fail Fail
0
Fail
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Lol Lol
0
Lol
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Korktum Korktum
0
Korktum
Rahatladım Rahatladım
0
Rahatladım
OHA OHA
0
OHA
sosyofikir
Mimarlık Fakültesi sonsınıf öğrencisi, mimar adayı. :) 2010'dan beri sosyofikir.com blogumla yayın yapıyorum. Sosyal, müzik, felsefe, psikoloji, güncel, yaşam ve daha bir çok konuyla yakından ilgileniyorum. Siz değerli okurlarıma elimden geldiğince güzel içerikler sunmaya çalışıyorum. Hatamız olursa affola :)

8 Comments

Bu yazılarımızda ilginizi çekebilir..

More From: Blogger

DON'T MISS

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı