Savunma.


Savaşı kazanacağını biliyordu ama kendine güvenemiyordu. Onlar geldi. İnanılmaz bir ses kulaklarınıı yalpalıyordu kralın. Ama artık yapacağı tek şey savaşmaktı. Çünkü o kraldı. Kaçmadı, savaşmaya devam etti.. İnanılmaz bir savaştı , büyük bir kırım oldu. Enefora orduları korkunçtu. İnsana benzemiyorlardı. Derileri daha kalın ve siyahtı. Rayden krallığını savunuyordu . Kalkanları çok büyüktü onların hiçbir oku tam isabet ettiremiyorlardı. Bu sırada barlar boşalmaya başlamıştı. Nathilus oradaydı. Nathilus kendine güvenen bir adamdı. O sırada arkadaşı Alfred Renly ile bir yarış içerisindeydi. Kim daha çok içebilirdi ?

Savaş öbür tarafta sürüyordu. İki sarhoş hızla koştular. Krallıkları tehlikede idi. Surların önüne geçtiler. Savundular şehirlerini, korkmadılar.  Alfred Renly hızla urksonlara doğru koşmaya başladı. Burası sizin değil adiler dedi. Koştu kılıcı onların derilerinden geçirirken o da savaşmaya devam ediyor yerdeki toprak zemin toz bulutu ile ortalığı kaplıyordu. Savaş başlamıştı. Alfred Renltüm gücünü kullanıyordu. Nathilus onu arıyordu. Neredeydi can dostu ?
Güney kapıları ele geçirilmişti. Ele geçirilen kapılardan gelen varlıklar insanlığa kötülüğe hazırlardı. Ve şimdi gerçekleştiriyorlardı. Buna Yeni dünya düzeni.” deniyordu.

Yeni dünya düzeninde iyiye yer bırakılmıyordu. Sadece onlar onlar burada varolmalıydılar. İşte bu durumda insanlar son güçlerini savunmalıydılar.

Tepkiniz nedir?

Çok Eğlendim Çok Eğlendim
0
Çok Eğlendim
Deneme Deneme
0
Deneme
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
hate hate
0
hate
Kafam Karıştı Kafam Karıştı
0
Kafam Karıştı
Fail Fail
0
Fail
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Lol Lol
0
Lol
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Korktum Korktum
0
Korktum
Rahatladım Rahatladım
0
Rahatladım
OHA OHA
0
OHA
sosyofikir
Mimarlık Fakültesi sonsınıf öğrencisi, mimar adayı. :) 2010'dan beri sosyofikir.com blogumla yayın yapıyorum. Sosyal, müzik, felsefe, psikoloji, güncel, yaşam ve daha bir çok konuyla yakından ilgileniyorum. Siz değerli okurlarıma elimden geldiğince güzel içerikler sunmaya çalışıyorum. Hatamız olursa affola :)

3 Comments

More From: Genel

DON'T MISS

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı