Savaşı kazanacağını biliyordu ama kendine güvenemiyordu. Onlar geldi. İnanılmaz bir ses kulaklarınıı yalpalıyordu kralın. Ama artık yapacağı tek şey savaşmaktı. Çünkü o kraldı. Kaçmadı, savaşmaya devam etti.. İnanılmaz bir savaştı , büyük bir kırım oldu. Enefora orduları korkunçtu. İnsana benzemiyorlardı. Derileri daha kalın ve siyahtı. Rayden krallığını savunuyordu . Kalkanları çok büyüktü onların hiçbir oku tam isabet ettiremiyorlardı. Bu sırada barlar boşalmaya başlamıştı. Nathilus oradaydı. Nathilus kendine güvenen bir adamdı. O sırada arkadaşı Alfred Renly ile bir yarış içerisindeydi. Kim daha çok içebilirdi ?
Savaş öbür tarafta sürüyordu. İki sarhoş hızla koştular. Krallıkları tehlikede idi. Surların önüne geçtiler. Savundular şehirlerini, korkmadılar.  Alfred Renly hızla urksonlara doğru koşmaya başladı. Burası sizin değil adiler dedi. Koştu kılıcı onların derilerinden geçirirken o da savaşmaya devam ediyor yerdeki toprak zemin toz bulutu ile ortalığı kaplıyordu. Savaş başlamıştı. Alfred Renltüm gücünü kullanıyordu. Nathilus onu arıyordu. Neredeydi can dostu ?

Güney kapıları ele geçirilmişti. Ele geçirilen kapılardan gelen varlıklar insanlığa kötülüğe hazırlardı. Ve şimdi gerçekleştiriyorlardı. Buna Yeni dünya düzeni." deniyordu.

Yeni dünya düzeninde iyiye yer bırakılmıyordu. Sadece onlar onlar burada varolmalıydılar. İşte bu durumda insanlar son güçlerini savunmalıydılar.

Paylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

3 yorum var.

  1. Güzel bir yazı olmuş ellerinize sağlık... Farklı bir bakış açısı ile yazılar yazıyorsunuz böyle devam etmelisiniz hocam.

    YanıtlaSil
  2. Değişik çekici bir yazı :)

    YanıtlaSil
  3. Savunma önemli, teşekkürler.

    YanıtlaSil

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.