Parfüm hastalığı olan insanlardan birçoğu günlerce hatta aylarca kalıcı olabilecek parfümlerden ararlar.Günlerce kalıcı olan parfümler üzerimizde kalıcı bir etki yapar.İşte bu kalıcı etkisi olan parfümler , uzun süreli kullanımlarımızda , vücudumuzla özdeşleşerek bizim ten kokumuzla ortak bir koku oluşturur.İşte burda güzel bir kokuyu yakalayabildiysek bir daha parfümümüzü değiştirmemeliyiz.Çünkü parfümümüz değiştirdiğimiz zaman tenimizle uyumu güçleşecektir.

     Bir parfüm alacaksanız sadece teninize sürüp koklamakla yetinmemeli, tene sürüldükten sonra alkolün uçmasını da beklemelisiniz. Ancak o şekilde parfümün gerçek kokusunu ve teninizle uyumunu görebilirsiniz. Koku tercihinde, cilt özellikleri dikkate alınması gereken en önemli konuların başında gelmektedir! Çünkü cildin özellikleri, kokunun kalıcılığını etkileyen önemli unsurdur. Mesela; yağlı ciltlerde koku, daha yoğun ve uzun süre kalacaktır. Buğday tenlerde baharatlı kokular daha kalıcı olur. Yaşam tarzınız koku seçiminiz de yine ön plana çıkan kriterlerdendir. Sportif, klasik ya da sıra dışı.

    Bir parfümü almaya karar verdikten sonra , aldığımız parfümün kalıcılığını ve üzerimizdeki etkisini test edebilmek için  bir süre kullanmalıyız. Clinique indirimli parfüm  fiyatlaı için siparis.im adlı siteden uygun fiyat önerilerini alabilirsiniz.Uygun fiyata kaliteli parfüm çeşitlerinin bulunduğu sitede birbirinden farklı ve geniş bir yelpazesi olan ürünler bulunuyor.


   Parfumün sabahtan akşama kadar kalması isteniyorsa belirli yerlere sürülmesi yeterlidir. Bunlar kulak arkası, boyun, dirsek kıvrımı ve bileklerdir. Çok az da saçların dibine sürülürse iyi olur. Böylece parfümünüzün kokusu üzerinizde daha kalıcı olacaktır.Böylece tüm gün güzel kokarak karşıdaki insanları etkileyebiliriz.

 
   Bazı parfümler kalıcı etki yaratmazlar , bunlar daha ucuz olan kısa sürede etkisini yitiren parfümlerdir.Bu ve bunun gibi parfümleri biyere gidip gelirken , günlük hayatta aradabir kullanabiliriz.Ancak özel parfümleri yani kalıcı olanları ise ,  daha çok kullanmalıyız.Çünkü onlar bir süre sonra bizde klaıcı etki yaratarak , güzel bir kokunun ortaya çıkmasını sağlar.Yine bu parfümlerden olan lancome parfümleri belirtiğimiz sitelerde internette ucuza satılıyor. İndirimli lancome parfümleri için internetteski bu sitelerei gezerek , ucuza kaliteli bir parfüm alabiliriz.Ayrıca bu sitelerde peşin fiytına kredi kartına taksitler yapılarak , çok daha kolay bir ödeme ile parfümlerden alabilme imkanımız oluyor.

Paylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

1 yorum var.

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.