Kralım, kralım... Geliyorlar
dedi Galloro. Enefera kapıya dayanmıştı. Kral büyücüler dağına gitmeliydi. Ama dağ çok sarp ve kayalıktı, o aştı ve gitti. Büyücüler alemine gelmişti artık..

Büyücüler alemi Leona ile Keopsal arasında kalan bir yerde sıkışmıştı. Büyücler iki krallık arasında kalmışlardı. Onlar uzaklarda çok uzaklarda yaşıyorlardı. Rexon da öyle..


Rexon ve yanındaki koruyucuları ile büyücü ramberine gittiler.  Büyücüleryerlerini almışlardı. Onları bekliyorlardı.

Rexon :
 Enefora geliyor.

dedi. O anda büyücü kralı Anf yerinden kalktı ve Raydenin yanına geldi.
Nasıl koruyorsun ülkeni, kendini mahvetmişsin sen. Onların çok güçlü olduklarını biliyordun. Neden bu kadar kendine güveniyorsun. Rayden, baban gitti. Savaşı yönetmek ustalık ister. Kahraman olmak, halkının yaqnında olmak istiyorsan kendine gel evlat.

dedi.

Raydenin ilk savaşıydı. Kendine geldi. Hazırlanın savaşa gidiyoruz diye bağırdı. Exo'ya gittiler. Exo gelen düşmanın nerede olduklarını ve ne şekilde geldiklerini görebilen bir kara büyücü idi. Hayatı boyunca bir ızdırap içerisinde o görevi yürütüyordu. Onun için ızdıraptı çünkü yıllar boyu yıkılan insanlığa şahit olmuştu. Babası bir büyücü annesi ise insandı. O ölümsüz idi. O lanetlenmişti. 1201 yılında Leona güçsüz idi.  Leonayı almaya gelen Kratoslar siyah ve korkutucu idi. Tüm halk kırılmıştı. Exo'nun babası ve annesi o kırımda ölmüşlerdi. O ise küçük bir çocuk idi.

Exo, nerede onlar ?

diye sordu Rayden...

Ramber: Büyücü çadırı (Hükümdar mevikii.) 
Paylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

1 yorum var.

  1. Seyyah sosyofikirede bekleriz .) Following you :)

    tam anlamadım :)
    ziyaret olarak gün aşırı bakıyorum çıkan yazıları takip ediyorum, yarışma olarak diyorsanız bizim blog da bazı şeylerin demini almasını bekliyorum ona göre bazı şeylere karar vereceğiz , bakalım taşlar yerine otursun katılacağız tabi,

    YanıtlaSil

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.