Merhaba arkadaşlar sosyofikir.com olarak sizler için en iyi epik ve kaliteli film müziklerini bulduk, derledik. Umarım beğenirsiniz.


Listemiz :

5. Lost - Life And Death
4. Walking Death Intro
3. Lord Of The Rings - Hornburg
2. Game Of Thrones
1. Requiem For A Dream

Lostu bilirsiniz her zaman beğendiğimiz, bazen;

"Lost çok bozdu". dediğimiz bir dizi. Yanılmıyorsam ABC'de yayınlanıyordu.Lostu severdik, Jack, Kate, Sawyer arasındaki aşk üçgeni ile büyük bir aşk vardı. Lost çok heyecanlı bir dizi idi. Life And Death de ölüm ve yaşam adını taşıyordu ki Charlie'de bu eseri denize koyduğu pianosunda çalmıştı.


Ve Walking Death yine ayrı bir kalite... The Walking Dead, Frank Darabont tarafından geliştirilen Amerikan televizyon dizisi. Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard 'ın aynı adlı çizgi romanına dayanmaktadır. Dizinin başrolünde, komadan uyandığında George A. Romero'nun korku filmlerindeki zombileri andıran et yiyen "aylaklar"ın dünyaya egemen olduğunu fark eden şerif yardımcısı[2] Rick Grimes rolüyle Andrew Lincoln yer almaktadır. Ailesini bulmak için yola koyulur ve yol boyunca diğer birçok sağ kalan kişiyle karşılaşır. İş bu dizinin de ilk intro şarkısı çok güzeldir. o yüzden 4.


Lord Of The Rings : Bu seri ile ilgili birçok şey sylenebilir ama lord of the rings, yani yüzüklerin efendisi inanılmaz bir prodüksiyon ve alt yapıya sahip. 2002 yılından beri inanılmaz bir film yapılabileceği izleyiciye aktarılmış. Bir yüzük yüzünden dünyanın tüm dengelerini düzenlediğinişzi düşünün... İşte o Lord Of The Rings.. 2.miz.


Game Of Thrones
En iyi dizi diyebilirim. Sonuç olarak 2. Olarak dinliyoruz.
Ve…    

Requiem For A Dream
Gelmiş geçmiş en iyi film müziği denilebilir.
Paylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

1 yorum var.

  1. Sevgili dostum paylaşimlarin gercekten guzel ama bir tavsiye olarak, paylastigin muziklerin ait oldugu film ve diziler birbirinden cok farklilardir aslinda bu yuzden bence aralarinda siralama yapmamaliyiz.

    YanıtlaSil

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.