Savaş gelirken Rayden Ve Allen sabaha kadar çalışmaya devam ettiler. Acaba ne yapsalalar, düşmana nereden saldırsalar nasıl etkisiz hale getirebilirlerdi ? Bir gözcü içeriye hızla girdi.

"Kralım,  onlar geliyorlar. Çok çok çok büyük bir ordu."

Rayden masmavi gözleri ile gözcüye baktı.

"Tamam"

dedi. Savaşa hazırdı. Hiç uyumamıştı, günlerdir uyumadığı yüzünden belli oluyordu. Halkını seviyordu. Yardım çağırmıştı. Yolda olmalıydılar. Enefora ve ordusu da başkaları ile anlaşmıştı. Kra büyücü Kareen tüm gücü ile onların yanındaydı. Onları, insanları dünyadan göndermeyi planlıyorlardı.  Savaş gelirken korku da şehirde hüküm sürüyordu. Şehir kendine gelmeli, krallığın belirli yerlerine göç etmeliydi. Ama takıntılı kral kendine o kadar güveniyordu ki, şehrine son anda haber verdi.  Kral Rexon tütsü yaktı. Rexonlar yıllar önce hüküm süren bir krallıktı. Byücüleri hala insanlığa hizmet veriyordu. Belki onlar yardım edebilirdi.

 SAVAŞ KAPIDAYDI.
Paylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

6 yorum var.

 1. Kral Rexon tütsü yaktı. Rexon tütsü ile savaşa gidiyor:) bune rahatlık

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O da bir bakış açısı tabii. Ama şöyle düşünün Hobbit'i seyrettiniz mi ? Orada Gandalf'ta elinde bir tütsü yani bir pipo ile eski parşömenlere bakabiliyor. Yani bir sıkıntının sonucunda kralın hem çalışması hem de zamanını meşgul edecek bir şey bulması lazım.

   Sil
 2. bu değerli anlatım için elinize sağlık tşkler..

  YanıtlaSil
 3. anlatım için teşekkürler. elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 4. Kral Rexon'u gönülden destekliyoruz :)

  YanıtlaSil

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.