Emin Doğu'nun genel yayın yönetmeni olduğu ;
"TÜRKİYE 'NİN EN BÜYÜK VE KAPSAMLI, ÜCRETSİZ ONLİNE WEBMASTER DERGİSİ
sosyofikir.com'un yazısını dergisinde yayınlamıştır.

Dergi'nin 100.000 okuyucuyu geçen okuyucusu olduğu bilinmektedir. İnternet ağırlıklı konularda detaylı içerik oluşturmak üzere yayın hayatına başlayan WM Dergi, web teknolojileri konusunda okuyuculara yararlı olacak bir kaynak sunuyor. Web programlamadan sosyal medyaya  kadar birçok farklı konuda içeriğin bulunduğu WM Dergi’yi ücretsiz olarak bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlardan takip etmek
Temmuz ayında ikinci sayısını yayınlayan dergi, 80 sayfa ve kadrosunda uzman kişiler bulunuyor. İlk sayısından itibaren okuyucularına  Web hosting kampanyalarıyla özel fırsatlar sunan dergide, her ay internet dünyasından başarılı kişi ver şirketlerin röportajları yer alıyor. Bu sayede okuyucular yeni bir servisi, belki de yıllardır servislerini kullandığı, hizmet aldığı veya adına aşina olduğu şirketleri yakından tanıma fırsatı buluyor.

Web ile ilgili çeşitli konularda makaleler yazan, alanında uzman veya amatör kişilere de kapılarını açan WM Dergi, başvurmanız halinde yazı ve içeriklerinizi değerlendirerek, sayfalarında yer veriyor ve bu sayede daha fazla kişiye ulaşarak, adınızı/web sitenizi duyurma fırsatı sunuyor.
Temmuz itibarıyla abonelik kampanyası başlatan WM Dergi ‘ye ücretsiz abone olarak kitap kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz. İlk ay rakamlarına göre 50 bin okunma sayısına ulaşan WM Dergi’ye göz atmak isterseniz b.uradan resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yararlanılan Kaynak  : http://sosyalmedya.co/
  
Paylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

0 yorum var. Sizde Yorumunuzu Ekleyin

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.