Hayattan yorulmuş , insanların menfaatçi - çekilmez olduğu , işlerden - sorumluluklardan ve yaşadığı kentten kaçmak isteyen insanların sorusu. En kötüsü de içinizden bir  sesin ölmek için yaşıyoruz demesidir.

Ne için yaşıyoruz ?


Mutlu bir okul mu ?
Bir tomar dolusu para mı ?
Mutlu bir aile kurmak için mi ?
Hayallerin için mi ?
Yoksa ah be şu sınavı atlatayım da ondan sonra rahatım demek için mi yaşıyoruz.


İnsanoğlu herzaman hayattan daha fazlasını bekleyendir. Şu sınavları atlatayım rahatım , OKS'ye gireyim rahatım , ÖSS'ye gireyim rahatım , Kendimi kıza affettirirsem rahatım , Şu olayı da atlatırsam rahatım...
Halbuki 7 yaşında ilk hedefimiz derslerimize çalışıp uslu çocuk şeklinde sınıfı geçmekken şimdiki sorumluluklarımız bizi ne kadar etkiliyor değil mi ?

İşte hayat ; Yaklaşmaya çalıştıkça uzaklaşan, sarılmak için kollarımızı açtığımızda, arasından kayıp yok olan. Buğulu camın arkasından, yazdığı şeyleri tersten okumaya çalıştığımız, çözemeden silinip giden...

Hani yukarıdaki karikatür diyor ya , takılmayın böyle şeylere...


Paylaşın:

BOREPUNK

Sinan Ülgen yaklaşık 485 m uzunluğunda olan batı duvarı, toprak seviyesinin üstünde yirmi dört büyük taş sırası ile yer altında kalan on dokuz taş sırasından meydana gelir. Yüksekliği toprak seviyesinden itibaren 18 m olup 6 metresi mabed alanının seviyesini aşmaktadır. Taşlardan bazılarının uzunluğu 12 m, yüksekliği 1 m, ağırlığı ise 100 tondan fazladır. diğer duvarlar ise süleyman ın yaptırdığı ilk günkü halini beklemektedir.

Lütfen Yorum Yapınız:

0 yorum var. Sizde Yorumunuzu Ekleyin

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.