Forum anlam olarak : isim, tarih (fo'rum) Latince1 . Eski Romalılar zamanında, Roma'da ve diğer şehirlerde kamu işlerini konuşmak için halkın toplandığı alan.

2 . 
Toplu tartışma.

3 . 
Bazı sorunların görüşülerek karara bağlandığı genel toplantı.

4 . 
mecaz Tartışma alanı:
"Basın, uygar ulusların forumudur."- .


Aslında yalın olarak bilgiler sunan platform sunan bir alan olmuştur. Peki kalitesine rast geldiniz mi ? Kaliteli yönetici, üye ? Bu forum bizim diyeceğiniz bir foruma merhaba diyeceksiniz eğer hazırsanız : Paylasimlarimiz.Com yani sitemiz gerçektende internet dünyasında haklı yerini korumakla beraber daha da ilerleyerek İnternet dünyasında yerini alıyor. Güncellik tanımını artık yaomaya gerek bulamadım ki zaten sitemizde mevcut. Bezen sadece aramak lazım..
Bazen sadece dostluk lazım işte o zaman paylasimlarimiz.com   Her zaman güncel, kaliteli kadrosu ile hizmet veren, yanınızda olan bir forumdan bahsediyorum. Canınız sıkıldığında bakabileceğiniz, Hayko gibi "sandık açılsın" dediğinizde kaliteli bir forum istemez misiniz ? Evet isterseniz o zaman güncel forumumuzu ziyaret edin :)


SİTEMİZİ ZİYARET EDİN : PAYLASIMLARIMIZ.COMPaylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

1 yorum var.

  1. bir çok site tanıtımı gördüm her yerde mevcut. Kısa ve öz hani yazmak istemiş de yazmak zorunda olmuş gibi.

    sitem.c om açıldı görevli alıyoruz. Gibi

    ama burada öyle bir tanıtım var ki, yürekten isteyerek yazılmış, bir tanıtım bir site tanıtımı bu kadar iyi yapılır işte. Yüreğine sağlık diyorum. Teşekkürler

    YanıtlaSil

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.