Bu yazımda sizlere Litethemes tarafından wordpressden bloggera uyarlanmış olan Cuttlefish temasını tanıtacağım. Oldukça basit ve kullanışlı bir yapıya sahip bu temayı sizlerin de beğeneceğinizi umuyorum.

Özellikle kişisel bloglarınızın görünümünü oldukça güzelleştirecek bir tema Cuttlefish. Blogger'in yeni yorum formu özelliğinin de temaya adapte edilmesiyle gerçekten çok şık bir görünüm elde edilmiş.

Elbette temanın görünümünü geliştirmek kullanıcak bloggerlara bağlı. Kod bilginizi ve düzenleme yeteneğinizi ne kadar iyi kullanırsanız tema o kadar dikkat çekici ve orjinal olacaktır.

Yabancı yapım bir tema olmasına rağmen Türkçeleştirmek hiçte zor değil. En fazla 30 dk'lık bir çalışma ile temada istediğinizi İngilizce kısımları düzenleyebilirsiniz.

Temaya ait Anasayfa ve Konu içi görüntüler;


Blogger temaları, Cuttefish teması, Temalar, Blogger, Cuttefish Türkçe temaBlogger temaları, Cuttefish teması, Temalar, Blogger, Cuttefish Türkçe tema
Tema özellikleri;

Platform: Blogger
Tema Adı: Cuttlefish
Yapımcı: Litethemes
YayıncıHit Adam
Özellikler: Kırmızı renklerin hakim olduğu, 2 kolonlu, sağ sütun yerleşimli, şık açılır bir menü ve düzenlenmiş yeni yorum formuna sahip Wordpress'den Blogger'a uyarlanmış bir tema.
Uyumluluk        
Önizleme İndir


 Bu yazı www.hitadam.com'dan Hit Adam tarafından yazılmıştır.
Paylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

0 yorum var. Sizde Yorumunuzu Ekleyin

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.