Birçok wordpress eklentileri sizin için bekliyor. Ve sizin zamanınızı azaltıyorlar. Peki bunlar nelerdir ve nasıl kullanılırlar ? Özellikle admin için vazgeçilmez 10 adet Wordpress Eklentilerini sunuyorum şimdi sizlere..
Sitenizdeki trafiği ülkeye,Ip'ye, İnternet tarayısına, işletim sistemine ve daha bir sürü özelliğe göre kategorilendiren ve sıralayan mükemmel bir sistemdir.  Bu özellikle gerçekten işleriniz çok kolaylaşacak.

2. Custom Admin Branding

Bir çok wordpress kullanıcısı bu eklentiyi çok kullanışlı bulmaz.  Ama gerçtektende kaliteli bir eklentidir. Düşünün birçok insan blogunuzda yazmak istiyor ve blogunuza kayıt olmak istiyor login kısmında kendi yaratıcı tasarımınızı kullanmak istemez misiniz ?3. Post Video and Photo Galleries

Yazılarınızı yazarken fotoğraf ve video eklemek isterseniz yani görsel içerikte size çok yardımcı olacak Blogunuza Blogger'da da bulunan bu mükemmel "görsel alan" eklentisini sağlayabilirsiniz.4. Login with Ajax


PHP ve Javascript arasındaki kombinasyon sitenize kaliteli bir görünüm sağlar. Ajax Login sistemi ile kayıt olan kullanıcılarınız adeta mest olacak. Emin olun.

5. Google Analyticator


Google Analitik kullanıyorsanız bu eklent sayesinde daha çok zaman kazanacaksınız. Website trafiklerinizi daha çabuk ve kolayca görebileceksiniz..

6. Admin Management Xtended

Daha çok zaman kaybetmeden blogunuza Ajax formlar eklemek istemez misiniz ? O zaman bu eklentiyi kullanmalısınız..

7. Admin Menu Editor

       Admin menünüzü daha kolay ayarlayın..

Sitenizde database'niz hakkında bilgi sahibi olmak ve bunu panelinizin üst kısmında göstermek istemez misiniz ? Eğer cevabıız evetse bu eklentiye tıklayın.


     Özel yazılar yazdığınız bir blogunuz varsa ve bu bloga girecek kullanıcıların özel izinle blogunuza  giriş yapmasını istiyorsanız o zaman bu eklentiyi kullanmalısınız demektir.

10. Favicons Chooser


Biliyoruz ki bir website için favicon çok önemlidir. Peki bu faviconu hızlı ve kolayca ayarlamak silmek ve ya yüklemek istemez misiniz ? O zaman bu eklenti tam size göre.
Paylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

0 yorum var. Sizde Yorumunuzu Ekleyin

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.