Sitenize Facebook Begen Kutusu Ekleyin


Aslında gerçekten kolay bir şekilde ekleyeceğiniz bir kod nasıl mı öncelikle aşağıdaki adımları sıra ile uygularsanız bir sorun ile karşılaşmazsınız.

1.Adım:Kontrol Paneli>Tasarım>Htmlyi Düzenle izleyin.Kodlar içerisinde Ctrl+F yardımıyla aratıp </head> kodunu bulun.Aşşağıdaki kodu bulduğunuz </head> kodundan hemen önceki yere yapıştırın.

<script src=’https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.6.1/jquery.min.js’ type=’text/javascript’/>

2.Adım Tasarım>Gadget Ekle>Html/Javascript buraya geldikten sonra; Html/Javascript gadgeti oluşturup içine aşağıdaki kodu ekleyin.. ;

<script type=”text/javascript”> //<!– $(document).ready(function() {$(“.w2bslikebox”).hover(function() {$(this).stop().animate({right: “0”}, “medium”);}, function() {$(this).stop().animate({right: “-250”}, “medium”);}, 500);}); //–> </script> <style type=”text/css”> .w2bslikebox{background: url(“http://3.bp.blogspot.com/-KdSAuv-K7HM/To_WXoWHzJI/AAAAAAAAGvg/5UvL10LUe_k/facebook.png”) no-repeat scroll left center transparent !important;display: block;float: right;height: 270px;padding: 0 5px 0 46px;width: 245px;z-index: 99999;position:fixed;right:-250px;top:20%;} .w2bslikebox div{border:none;position:relative;display:block;} .w2bslikebox span{bottom: 12px;font: 8px “lucida grande”,tahoma,verdana,arial,sans-serif;position: absolute;right: 6px;text-align: right;z-index: 99999;} .w2bslikebox span a{color: #808080;text-decoration:none;} .w2bslikebox span a:hover{text-decoration:underline;} </style><div class=”w2bslikebox” style=””><div> <iframe src=”http://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=Facebook sayfanızın adresi&amp;width=245&amp;colorscheme=light&amp;show_faces=true&amp;connections=9&amp;stream=false&amp;header=false&amp;height=330″ scrolling=”no” frameborder=”0″ style=”border: medium none; overflow: hidden; height: 330px; width: 245px;background:#fff;”></iframe><span><a href=” http://blogokulu.blogspot.com/2012/03/facebook-begen-kutusu-ekle-sagdan.html “>++Sitene Ekle</a></span></div></div>

Kod içerisinde;FACEBOOK SAYFANIZIN ADRESİ adlı kırmızı renkle belirttiğim yere kendi facebook URL adresinizi(Örnek:http://www.facebook.com/sosyofikir) yazıyorsunuz ve kaydediyorsunuz.

Kaynak: http://www.way2blogging.com

Tepkiniz nedir?

Çok Eğlendim Çok Eğlendim
0
Çok Eğlendim
Deneme Deneme
0
Deneme
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
hate hate
0
hate
Kafam Karıştı Kafam Karıştı
0
Kafam Karıştı
Fail Fail
0
Fail
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Lol Lol
0
Lol
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Korktum Korktum
0
Korktum
Rahatladım Rahatladım
0
Rahatladım
OHA OHA
0
OHA
sosyofikir
Mimarlık Fakültesi sonsınıf öğrencisi, mimar adayı. :) 2010'dan beri sosyofikir.com blogumla yayın yapıyorum. Sosyal, müzik, felsefe, psikoloji, güncel, yaşam ve daha bir çok konuyla yakından ilgileniyorum. Siz değerli okurlarıma elimden geldiğince güzel içerikler sunmaya çalışıyorum. Hatamız olursa affola :)

0 Comments

Bu yazılarımızda ilginizi çekebilir..

More From: Blogger

DON'T MISS

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı