Sizde Düzgün bir şekilde oluşturulmadığından şablonunuz çözümlenemedi.Lütfen tüm XML öğelerinin düzgün biçimde kapatıldığından emin olun. <br/> XML hata iletisi: The system identifier must begin with either a single or double quote character.
Error 500

Sizde yukarıdaki veya benzer bir hata iletisi alıyorsanız ve bunu düzeltmenin çok zor olduğunu düşünüyorsanız size bir önerim var.
Şimdi aşağıda vereceğim kutuya blogger'ınızın html kısmına eklemek istediğiniz kodu yazın ve "CONVERT AD CODE" butonuna tıklayın ekleyeceğiniz koddaki tüm sorunlar düzeltilerek size blogger şablonunuza uygun olan bir html kodu gösterilecek. Kodu tamamen kopyalayın ve Tasarım=>HTML Kodu düzenle kısmındaki istediğiniz yere yapıştırın göreceksiniz

Lütfen tüm XML öğelerinin düzgün biçimde kapatıldığından emin olun. <br/> XML hata iletisi: The system identifier must begin with either a single or double quote character.
Error 500

Yukarıdaki veya benzeri bir hatayı almayacaksınız.Buradaki kullanışlı araç sayesinde otomatik olarak javascript kodlarınızı doğru bir şekil haline getirecek bu sistem sayesinde CONVERT AD CODE butonundan sonra çıkan html kodunu direkt xml Blogge sayfanıza yapıştırabilirsiniz. Artık daha fazla sorun yaşamayacaksınız..

Kullandığınız Blogger aracınızın kaynağı için tıklayın
Paylaşın:

Lütfen Yorum Yapınız:

1 yorum var.

  1. teşekkürler. birçok yazıyı okudum ama sizinki gerçekten açıklayıcı ve kolay olmuş.şimdi habire tema değiştiriyorum:)

    YanıtlaSil

Türkçe dil kurallarına lütfen dikkat edelim.
Yorumunuz en kısa sürede yayınlanacaktır..
Yorumlarınız bizim için değerlidir.